Nasza strona korzysta z cookies do zbierania anonimowych danych statystycznych oraz do zapamietywania preferencji użytkowanika. Korzystanie z naszej strony oznacza, że o tym wiesz i się na to zgadzasz. Możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce.
Otago Kup zegarek
Otago to kolejny zegarek dla nurków naszego autorstwa. Tym razem, zdecydowaliśmy się wykonać ukłon w stronę bardziej konserwatywnych miłośników sportów wodnych, którzy docenią jego klasyczną linię. Koperta zwana „beczką” wpisuje się idealnie w najnowsze trendy na rynku – jednocześnie pozostając silnie zakorzenioną w historii zegarków przeznaczonych dla nurków.

Pomimo rozmiaru 42 mm, dzięki użytym rozwiązaniom technicznym i stylistycznym zegarek pozostaje doskonale widoczny i łatwo rozpoznawalny. Jednocześnie, pozostaje wygodny w codziennym użytkowaniu.

Specjalną uwagę poświęciliśmy wszystkim jego podzespołom, stąd tez znalazły się w nim takie rozwiązania jak obrotowy bezel wypełniony masa świecącą, lub też duża zakręcana koronka o średnicy 9 mm, umożliwiająca wygodny i pewny uchwyt nawet w piance do nurkowania.

Tarczę wykonano w technologii dwuwarstwowej, z nakładanymi indeksami godzinowymi wykonanymi z polerowanego metalu.

Zegarek powstał w hołdzie Josephowi Conradowi i przedstawia statek, którym dowodził i opisał w swojej twórczości - Otago.

Zegarek powstał w czterech wersjach kolorystycznych: pomarańczowej, grafitowej, żółtej i niebieskiej w kopercie klasycznej lub Czarna Perła. Dostępny również w wersji Jądro Ciemności.

Limitacja - 250 egzemplarzy każdej wersji.

Specyfikacja techniczna:

Tarcza i wskazówki wypełnienie najwyższej jakości masą świecącą.
Koperta 42x50 mm, stal 316L
Mechanizm: Sea Gull ST2551
Szkło: szafirowe z jednostronną powłoką antyrefleksyjną
Zakręcany dekiel i koronka, sygnowane.
Każdy egzemplarz indywidualnie numerowany
Wysokiej klasy pasek skórzany lub gumowy
Sprawdź też:
Otago ORP Sokol i ORP Dzik FOKA Paski silikonowe